ERA Davis & Linn
Mary Walker, Tom Custer.
Fred Miller Group
San Marco: Heather Riley, Gretchen Kornutik, Edwina Harris.
Ortega: Anne Rain.
Start Packin Realty
Bill Collins.
LandSouth Construction
2009 awards
Peter Helton, Tom Field, Kim Johnston.
Vanguard Realty
Argyle: Zach Morgan.
Arlington: Jeff DeAngelis, Joanne Doherty.
Beaches: Wendy Griffis.
Fleming Island: Eden Jordan, Karen Valachovic.
Kingsley: Tari Taylor.
Mandarin: Patty Trantham.
Tinseltown: James Huttle, Darlene Yordon, Tobin Bossola.
Village Square: Tara Cornett.
Team (2-4 agents:) Kim Knapp, Cindy Gavin.
Team (5-7 agents:) Susan Kennedy.
Century 21
Mann-Pellicer
Mike Pellicer.
Century 21 Lighthouse Realty
Judy Bell, Kathy DiGiovanni.
Century 21 St.Augustine Properties
Jim Smith, Tom Pomar.
Century 21 Harris Real Estate
Gabriela Kadas, Elizabeth Meux.
Exit 1 Stop Realty
Jacksonville: Tom Leonard.
St. Augustine: Margo Currie, Tracy Glochau.
Keller Williams Realty, Atlantic Partners
Jennifer and Kevin Hanley, Ben Trobaugh.
Re/Max Atlantic
Susan Eyler, Matt Coleman, Dudley Coleman.
Prudential Network Realty
Arlington/Southside: Joy Gunter, Margie Rasey.
Avondale/Ortega: Nelson Higgins, Shannon McKinnon, Susan Donnell/Elizabeth O’Steen.
Beaches: Rodney Gornoski, Tansy Moon.
Fleming Island/Orange Park: Sara Gallagher, Judy Fields, Pam Wetzel.
Mandarin/St. Johns: Charlie Hillyer, Lisa Mordecai.
Ponte Vedra: Elizabeth Hudgins.
St. Augustine: An Marshall, Shelley Trela, Doug Carr.
San Marco/San Jose: Anita Vining, Eddie Zahn.
Re/Max Specialists
February
Orange Park: Linda Bayles, Tracy Griffin, Linda Pancake, Greg Mosley, Bob Woods Team, Shelly Zeisel Team, Tom Lucas Team.
San Jose: Mark Jenks, Karen Ewing, Kathy Hicks, Nick Simonis Team, Dana Hancock Team, Bruce Watt Team.
Jacksonville Beach: Sandy Steiner, Mike Luttrell, Margo Marshall, Deborah Bailey, Michael McAfee Team.
Davidson Realty
March
Pauline Cake, Suzy Evans, Mirtha Barzaga.
February
Mirtha Barzaga, Lyn Sappington.
Legends of Real Estate
February
Holly McMurry, Joanna Denny.
Watson Realty
February
Top salesperson for Jacksonville region: Debbie Shagnea, Mandarin South.
Top lister for Jacksonville region: Sam Naoum, Intracoastal.
Rookie of the Month: Bruce Homeyer, San Marco/San Jose.
Intracoastal: Chrissy Wallis, Sam Naoum.
Atlantic Beach: Jan Shields.
Hodges: Laura Rosener, Miffy Calhoun.
Mandarin South: Dawn DuBose, Randy Martin.
Ponte Vedra: Myrna Strain, John Richardson.
Mandarin North: Kimberly King, Doris Arnold.
Fleming Island: Neil Avery, Frank and Sharon Alters.
Baymeadows/Sunbeam: Juliette Vaughn, Ellen Pritchard.
Hidden Hills: Gloria Jane-Lewis, Colleen Bording.
Blanding: Milt Hnyla, Faircloth/Boyette Team.
Fort Caroline: Irma Barrington, Carol Foster.
Ortega: Jon Singleton, Maxine Kelley.
St. Johns: Anne Winegeart, Cynthia Woods.
Southside: Rick Fillippone, Regina Sooey.
San Marco/San Jose: Sandra Scott, David Butler.
Chaffee Road: Barrie Lovern, Wanda Taylor.
North Jacksonville: Kay Neal, Mary Davis.
OakLeaf: Maureen Page, Shelby Holmes.
South Beach: Sonia Warriner, Dagmar Leininger.
Middleburg: Marcia Van Boskerck, Tina Raulerson.
ERA Dan Jones & Associates
CJ Wright.